Kontakt Fargo Chronimy Rośliny Tarnowo PodgórneFargo Chronimy Rośliny

Kontakt

Fargo PW
ul. Wierzbowa 2a

62-080 Tarnowo Podgórne Polska

Tel:+48 61 8146 334
Fax:+48 61 2226 929
biuro@fargotarnowo.pl
NIP 7810025745
Doradztwo Techniczne
Dział Hobby
Katarzyna Spychała
61 8966 878
694 446 724
kspychala@fargotarnowo.pl
Sławomir Nowak
602 391 660
61 2229 073
snowak@fargotarnowo.pl
Patrycja Bernat
61 222 91 37
694 446 722
pbernat@fargotarnowo.pl
Dział Profesjonalny
Monika Ciborowska
61 222 90 71
694 446 730
mciborowska@fargotarnowo.pl
Zbigniew Ludwiczak
602 788 108
61 8146 620
zludwiczak@fargotarnowo.pl
Piotr Przybysz
61 222 90 71
694 446 728
pprzybysz@fargotarnowo.pl
Administracja
Violeta Sikora
694 446 721
61 2229 072
vsikora@fargotarnowo.pl
Iwona Nawrot
694 446 732
61 2229 038
inawrot@fargotarnowo.pl
Logistyka
Maciej Nowotny
694 446 727
mnowotny@fargotarnowo.pl
firma

Formularz Kontaktowy

Nazwa Firmy*

Imię i Nazwisko

Nr Telefonu

E-mail*

Treść wiadomości*

Zapraszamy

poniedziałek-piątek w godzinach 8-16
sobota w godzinach 8-13 w sezonie od marca do listopada