Nawozy do zadań specjalnych

Nawozy do zadań specjalnych

Dzisiaj swoją przygodę z niemieckimi boiskami kończą reprezentanci Polski. My nie kończymy naszej serii opowiadającej o boiskach i zapraszamy do dalszego śledzenia naszej strony!

COMPO EXPERT to także nawozy do zadań specjalnych na boiskach.
W ofercie znajdziecie nawozy, pomocne w określonych sytuacjach i do zaspokajania konkretnych potrzeb.
 
AGROSIL TURF ALGIN – organiczno-mineralny kondycjoner glebowy na bazie krzemianów.
Ten zestaw idealnie skomponowanych składników działa pozytywnie na kondycję podłoża, zwiększając przyswajalność składników pokarmowych.
Działa stymulująco na system korzeniowy, co w efekcie daje zdrową i piękną murawę.
Można stosować przedsiewnie, oraz razem z piaskowaniem.
Oprócz składników NPK i mikroelementów zawiera także algi Eclonia maxima, zeolit oraz bakterie Bacillus amyloliquefaciens R6-CDX.
 
KALI GAZON – najskuteczniejsze źródło potasu dla trawy.
Specjalny nawóz przeznaczony do stosowania w okresach zwiększonego zapotrzebowania potas, czyli szczególnie podczas okresu letniego.
Potas działa pozytywnie na regulacje gospodarki wodnej oraz przyswajanie azotu. Powoduje też zwiększenie ilości węglowodanów w roślinach,
Dzięki czemu trawnik pozostaje silniejszy. Nawóz zawiera także konieczne dla zdrowia i jakości trawy siarkę i magnez w wysokiej dawce.
 
FERRO TOP - bogate źródło żelaza.
Nawóz NPK 6-0-12 o wysokiej zawartości żelaza. Jest ono pierwiastkiem koniecznym w produkcji chlorofilu, czyli zielonego barwnika.
Znacznie intensyfikuje fotosyntezę, co w efekcie efektywnie polepsza wybarwienie. Produkt jest także polecany do trawników z mchem.
Może być stosowany również jako idealny nawóz przed zimą, ze względu na stosunek NK 1:2, który zapewni wysoką jakość trawy przez cała zimę.
 
TERRA PLUS NATURA – seria nawozów organicznych, o przeznaczeniu do nawożenia terenów zielonych.
 
FERTILIS – seria dwóch nawozów dedykowanych do nawożenia greenów i tee’sów golfowych o działaniu natychmiastowym, wzbogaconych w Bacillus subtilis E4-CDX, ten sam który znacie z produktu FLORANID TURF
Składy NPK jakie znajdziecie w tych produktach to 18-5-8 oraz 8-0-24.
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 fargotarnowo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.