Ochrona i nawożenie roślin dla firm zakładających i utrzymujących tereny zielone

Fargo dla firm zakładających i utrzymujących tereny zielone

<h2>Fargo dla&nbsp;firm zakładających i utrzymujących tereny zielone</h2>

Fargo to miejsce w którym zaopatrzysz się w specjalistyczne produkty do zakładania i pielęgnacji terenów zieleni. W swojej szerokiej ofercie posiadamy szereg nawozów granulowanych i płynnych niezbędnych do dostarczenia trawnikowi i wszytskin roslinom ozdobnym niezbędnych składnikow pokarmowych do prawidłowego wzrostu, wybarwienia I bujnego kwitnienia.

Oprócz prawidłowego żywienia roślin nie zapominaj o ich stymulacji do lepszego wzrostu i ochronie. Fargo również wychodzi na przeciw potrzebom Twoim i Twoich roślin, u nas zaopatrzysz się w stymulatory wzrostu, adiuwanty i środki ochrony(zarówno ekologiczne) dzięki którym rośliny dzielnie stawią czoła patogenom i innym czynnikom środowiskowym, które osłabiają rośliny. Oprócz produktow do odżywienia i ochrony roślin zaopatrzysz się u nas również w to co niezbędne do założenia terenu zieleni jak i jego utrzymania. Specjalistyczne podłoża, mieszanki trawnikowe i łąk kwietnych, narzędzia, tkaniny, systemy nawadniania, repelenty do odstraszania szkodników i wiele wiele innych produktow...

 

Zapraszamy do naszego sklepu w którym oprócz specjalistycznych produktów znajdziesz również fachowe doradztwo naszych pracowników.

Skontaktuj się z nami
Porozmawiajmy o Twoich roślinach

Jakub Feliksiak

obsługa firm ogrodniczych
dla ogrodników i hobbystów

Zuzanna Trzybińska-Lamcha

obsługa firm ogrodniczych
dla ogrodników i hobbystów
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 fargotarnowo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.