Podłoża

Wysokiej jakości podłoża ogrodnicze 

<h2>Wysokiej jakości podłoża ogrodnicze&nbsp;</h2>

Odpowiednie podłoże ogrodnicze to podstawa, od której zależy wzrost i rozwój roślin.

 

Każda roślina musi mieć dostosowane do swoich wymagań ph oraz strukturę. Najbardziej optymalne ph mieści się w przedziale od 5,5-7,5.

 

W naszej ofercie proponujemy solidnej jakości podłoża, torfy, substraty ogrodnicze oraz produkty wzbogacające strukturę takie jak perlit, keramzyt czy hydrożel.

 

Znajdą tu Państwo produkty zróżnicowane cenowo, tak aby zaspokoić wszystkie potrzeby. Współpracujemy z firmami: Bioprodukty, Durpeta, Compo.

 

Dostępne pojemności to już od 5 do nawet 4000l

Compo Sana

<h2>Compo Sana</h2>

Compo najwyższa jakość podłoży, wyróżniają się startową dawką nawozu od 6 aż do 12 tygodni oraz ekskluzywną recepturą które zapewniają doskonałe warunki dla rozwoju roślin. Posiadamy podłoża do cytrusów, domowych roślin zielonych, kaktusów, lawendy, orchidei, pomidorów i warzyw, rododendronów, roślin śródziemnomorskich, roślin wodnych, roślin zielonych i palm, róż, wrzosów, kwiatów, oraz do siewu i pikowania w opakowaniach 5, 10, 20 i 50 litrów.

 

Firma Compo zajmuje się również produkcją ekologicznego kompostu który poprawia strukturę gleby, zwiększa aktywność biologiczną oraz optymalizuje gospodarkę pokarmową roślin. Dostępny w workach 20 i 40 litrów.

Bioprodukty

<h2>Bioprodukty</h2>

Bioprodukty podłoża wyprodukowane z torfowisk leżących na ekologicznie czystych, nieuprzemysłowionych terenach. Wyróżniamy tutaj podłoża:

  • Athena do iglaków- to wysokiej jakości gotowe do użycia podłoże do sadzenia i przesadzania roślin iglastych i kwaśnolubnych, ph: 4,5-5,5.
  • Ziemia kwiatowa jest gotowym do użycia wysokiej jakości naturalnym podłożem organicznym polecanym do uprawy kwiatów w warunkach mieszkalnych, biurach na balkonach, kwietnikach itp. Ph: 5,5-6,5
  • Torf ogrodniczy wysokowartościowy, bogaty w próchnicę torf bez dodatków. Użyźnia i odświeża glebę, gromadzi wodę i substancje odżywcze. Chroni przed wyschnięciem, zeskorupieniem i zamuleniem, ph: 3,5-4,5.
  • Substrat torfowy jest uniwersalnym, wysoko wyspecjalizowanym podłożem organicznym. Nadaje się do upraw kwiatów, krzewów i warzyw.

Durpeta

<h2>Durpeta</h2>

Durpeta Litewski producent produkujący substraty do wysiewu.

W sprzedaży posiadamy substraty uniwersalne o pojemnościach 20 i 70 litrów oraz substrat do kwiatów 20 litrów.

Odczyn substratów to 5,5-6,5

W ofercie wiele innych substratów i podłoży, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Podłoża ogrodowe, torfy, substraty, kermazyty, hydrożele

<h2>Podłoża ogrodowe, torfy, substraty, kermazyty, hydrożele</h2>

Perlit jest do dodatek który poprawia jakość podłoża, rozluźnia je dzięki czemu optymalizuje przepływ powietrza. Posiadamy w sprzedaży perlit ogrodniczy w opakowaniach 20 litrowych.

 

Keramzyt podobnie do perlitu zapewnia dostęp powietrza do systemu korzeniowego oraz pełni funkcję drenażu. Dostępny w objętościach 5, 20 i 50 litrów.

 

Hydrożel ułatwia zatrzymanie wilgoci w ziemi, dzięki czemu oszczędzimy na podlewaniu roślin. Działa w prostu sposób, pobiera wodę z opadów bądź podlewania po czym później oddaje ją korzeniom. Nowoczesny sposób walki z suszą.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 fargotarnowo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.