Seria EASYGREEN

Seria EASYGREEN

 

Seria EASYGREEN MINI to nawozy NPK o działaniu natychmiastowym.

 

Mają za zadanie w ekspresowym tempie zregenerować trawnik. Dzieje się to dzięki granuli, która jak sama nazwa wskazuje, jest "mini" 90% poniżej 2,5 mm średnicy. Rozpuszcza się praktycznie od razu po podlaniu wzbogacając glebę w cenne dla roślin substancje odżywcze. Trawnik bardzo dynamicznie reaguje na podany nawóz odwdzięczając się nasyconym kolorem i znacznym zagęszczeniem. Mini granulat umożliwia zredukowanie dawki nawozu zaledwie do 2-2,5kg na 100m², ponieważ dostarczamy właściwą dawkę składników mineralnych przede wszystkim przez gestęstsze rozsianie. Cząsteczki są jednorodne co oznacza, że każda z nich ma taki sam skład.

 

Nawóz dostępny jest w dwóch wariantach: easygreen mini 12 (podwyższona dawka potasu) i easygreen mini 21 (podwyższona dawka azotu). Oba znajdują swoje zastosowanie w odpowiednich przypadkach i porach roku. W razie wątpliwości w Fargo zawsze podpowiemy co i jak.

 

I jeszcze jedno

 

Easygreeny są także bezpieczne dla Waszych pupili ponieważ cząsteczki nawozu po rozsianiu wpadają pomiędzy źdźbła i nie zalegają na powierzchni murawy. Uniemożliwia to ich zjedzenie, czy przyklejanie się do łapek.

 

Stosowaliście już nawozy tej serii?

#euromurawa #fargo #chronimyrośliny

COMPO EXPERT Polska

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 fargotarnowo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.